Robotické sekačky

Udělejte si radost sekačkou Robomow!

Budete mít  více volného času a stále krásný trávník!

Proč robotickou sekačku Robomow? Odpověď je přes 20 let zkušeností!         

robomow-rs-630-9.jpgRobotické sekačky Robomow jsou vyráběny společností Friendly robotics. Společnost vznikla v roce 1995 s cílem vyvíjet nejlepší pomocníky pro sekání trávníku. Z počátku byla vlastní produkce  omezená a společnost spolupracovala s marketingově silnými značkami za účelem získat finance na další rozvoj. Dnes je ovšem nejrychleji rostoucí firmou na globálním trhu a disponuje velmi silným know how.   

Robomow je silnější,než většina ostatních robotických sekaček. Robustně konstruovaná sekačka Robomow s čepelemi z vysoce odolné oceli si dokáže poradit v jakémkoli terénu. Robomow je rychlejší, než většina ostatních robotických sekaček. Se svou šířkou střihu 28 cm nebo 56 cm podle toho, jaký máte model, zvládne sekačka Robomow svůj úkol rychleji, než její konkurenti. Robomow se svým specíálním EDGE MODE programem zastřihává okraje trávníku tak, že umožňuje, aby čepel při jízdě podél okraje trávníku přesahovala za trajektorii pohybu kola a aby bylo dosaženo perfektního konečného zastřižení, jaké u žádné jiné robotické sekačky nenajdete. 

Jak často nastavit sekání?

Trávník bez pravidelného sekání nejméně 1x týdně nemůže být hezký a hustý.  Robotickou sekačku obvykle nastavíme na sekání 3x za týden. Avšak většina zákazníků si přeje nastavení na každý den! Proč nemít stále krásný trávník? Robotické sekačky Robomow mají geniální funkci pro provoz vždy v jiné stopě, to je zejména vidět při sekání okrajů a zajíždění do nabíjecí stanice - netvoří se holá místa. Veškeré nastavení lze provést pomocí aplikace v mobilním telefonu (android a IOS) nebo pomocí přehledného displeje (u modelů RS v českém jazyce). Mobilní telefon může sloužit i jako dálkové ovládání - můžete sekačku přenést např. do předzahrádky nebo vzít na chatu a posekat trávu "ručně".

Robotické sekačky Robomow jsou moderní a ekologické, jsou velmi tiché, nespalují benzín a nepotřebují měnit olej. Spotřeba elektrického proudu je velmi malá. Posečená tráva je díky speciálnímu patentovanému tvaru nožů rozmělněna na velmi malé části.  Proto je důležité sekat min 3x týdně, aby se části mohli rozložit.  Na kvalitu trávníku to má pozitivní vliv a při každé instalaci  se trávník velmi zlepšil již po pár týdnech!  Obvykle se mění nože 1x rok (i přesto, že je lze nabrousit je doporučujeme vyměnit - otáčky jsou několikanásobně vyšší než u běžných sekaček). Konkurenční výrobky musí provádět výměnu 1x za 3 týdny!

Případný servis řeší pouze výhradní dovozce přes svozovou službu PPL.

robomow-rs-spodek.jpgrobomow-1.jpg

Robotické sekačky Robomow si poradí jak s malými, tak s velkými plochami trávníku. Vyberte si tu správnou pomocí odkazu ROBOMAP 

Kontaktujte nás
Pavel Řezáč, Dis.