Komentáře klientů

pan Tichý Černošice

“Firma Kropítko dodává systémy z kvalitních materiálů a prvků, výsledkem je zatím tříletá, bezchybná funkce (výměnu trysky, kterou jsem zničil vertikutátorem provedli snadno a rychle). Disponuje inteligentními a výkonnými pracovníky, dovedou udělat kus práce, poradit si, drží slovo. Zdálo by se, že jsou k nezaplacení, ale ano, jsou, cena je velmi přiměřená výsledku. Přeji také dobré zkušenosti ostatním zákazníkům!”

Malinovi Praha

“Firma Kropítko je spolehlivá a precizní. Realizovala automatický závlahový systém Hunter i na naší druhé zahradě a stejně jako v prvním případě přesně dodržela termín i dohodnutou cenu. Vřele doporučujeme!”

Tomáš Zeman Praha

“Spolupracovat s firmou Kropítko bylo to správné rozhodnutí. Byla nám doporučena od známých s tím, že po jejich instalaci nebudeme mít zničený trávník. Dohodli jsme se s panem Řezáčem na současné instalaci osvětlení, která nám předtím půjčil na vyzkoušení a poradil nám s vhodným umístěním. V průběhu prací jsme byli nadšeni profesionálním strojním vybavením a zručností zaměstnanců, a proto jsme se s manželkou rozhodli ještě pro robotickou sekačku Robomow. Po dvou měsících je rozdíl opravdu vidět.”

pan Svoboda Praha

“Pan Řezáč mě přesvědčil, že stále existují firmy, u kterých platí co se dohodne. Cena, termín i kvalitně provedená práce. Vřele doporučuji!”

Kontaktujte nás
Pavel Řezáč, Dis.